ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 02.02


У Полтаві до патрульної поліції з тисячі претендентів потрапляє лише 20 новобранців

Кандидатами до патрульної поліції намагалися стати тисячу полтавців - принаймні стільки заяв отримали поліціянти. Проте, всі відбори змогли пройти лише двадцять осіб. Загалом, щомісяця готують 30 поліцейських.

 Зараз у нас триває набір. Він буде на постійній основі: ми випустили 30 осіб, в лютому – ще 30 випустимо. І так щомісяця будемо випускати по 30 людей. Таким чином, збільшиться кількість поліцейських в місті, більше не буде нестачі кадрів

– розповіла нам прес-офіцер УПП Полтави Наталія Ширіпова.

За словами поліціянтки, наразі є певна проблеми з кандидатами до патрульної поліції. Заяв подається багато, а в підсумку зараховують після всіх етапів відбору лічені відсотки. Справа в тому, що переважна більшість кандидатів не відповідає вимогам на посаду.

Наприклад, є правопорушення – керування транспортним засобом у нетверезому стані, або притягнення до відповідальності за крадіжку. Багато кому відмовляють також за станом здоров'я на лікарській комісії, дехто не в змозі здати нормативи з фізпідготовки.

Наприклад, буквально цього тижня тисяча людей подали заяви, а тільки 20 з них можуть прийняти: то проблема з документами, то людина має якесь сумнівне минуле або протипоказання за станом здоров'я

– уточнила Наталія Вікторівна.

Утім, за даними управління патрульної поліції, наразі немає недобору до її лав – принаймні, такого, як був на початку. Необхідну кількість патрульних вдається набирати.

набір до поліції, патруль

За темою:

  • Патрульні Полтави затримали грабіжника
  • Полтавські патрульні зафіксували дві тисячі випадків перевищення швидкості
  • Полтавці зустріли Різдво з патрульними. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.