ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:17 18.04


Павло Шеремета завітає до Полтави з лекцією

24 квітня (о 17:30) у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі відбудеться відкрита лекція колишнього міністра економіки України Павла Шеремети - "Співвідповідальність задля прориву".

Павло Шеремета розповість про успішне ведення бізнесу в Україні, основні проблеми зменшення обсягів іноземних інвестицій, стратегію особистих та суспільних кроків для створення інноваційного прориву у країні.

Учасники зустрічі зможуть подискутувати з провідним економістом країни, висловити свою думку щодо гострих питань сьогодення та поміркувати над новими ідеями.

Павло Шеремета — відомий економіст, Міністр економічного розвитку і торгівлі (2014), засновник майстерні стратегій Прорив та Києво-Могилянської бізнес-школи, очільник Київської школи економіки (2012-2014) та Інституту стратегії блакитного океану в Малайзії (2008-2011). Випускник програм із менеджменту у Harvard Business School, Blue Ocean Strategy Institute, INSEAD, Jack Welch Leadership Development Center. Ступінь магістра з бізнес-управління здобув у Emory University (Atlanta, USA).

Організатор заходу — Полтавський осередок Української Академії Лідерства. Вхід вільний.

Українська Академія Лідерства10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

 

освіта, лекція, економіка, Павло Шеремета

За темою:

  • До Дня Соборності України полтавців запрошують на всеукраїнську лекцію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.