ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 10.06


 ПЦУ покарала священника Дедюхіна за його образливі пости

Єпархіальна рада Православної церкви України покарала полтавського священика і депутата від "Європейської солідарності" Олександра Дедюхіна за його висловлювання у Facebook.

Йому тимчасово заборонили звершувати богослужіння і писати в соцмережах.

Нагадаємо, скандал розгорівся після посту Дедюхіна, у якому він розмірковує по аборти і при цьому вжив образливі вирази.

Пост викликав неабиякий резонанс – і серед пересічних громадян, і серед політиків.

У свою чергу Єпархіальне управління ПЦУ пише: «Темі блогерської діяльності прот. Олександра Дедюхіна було присвячене одне із попередніх засідань Єпархіальної ради, під час якого перед ним було поставлено ряд вимог щодо зміни риторики в його дописах на Facebook. Однак ним належних висновків так і не було зроблено, а стилістика дописів не зазнала належних змін»

Відтак, у Єпархії ухвалили наступні рішення:

  • Тимчасово, до 19 серпня 2021 року, відсторонити настоятеля Свято-Миколаївської релігійної громади м. Полтави прот. Олександра Дедюхіна від звершення Божественної Літургії.
  • Поставити перед прот. Олександром Дедюхіним вимогу припинити до 6-го вересня 2021 року будь-яку публічну діяльність у соцмережах. В подальшому таку публічну діяльність він може провадити виключно в межах норм християнської моралі та пастирської етики.
  • Рекомендувати прот. Олександру Дедюхіну на час дії заборони обміркувати свою позицію щодо вибору - залишитися священнослужителем Православної Церкви і провадити свою пастирську діяльність згідно до церковних правил та присяги священнослужителя, чи обрати шлях світського політика та блогера.
  • В разі повторення вищевикладених порушень керуючим єпархії має бути накладено суворіші канонічні покарання, або ж справу слід передати на розгляд Священного Синоду Православної Церкви України.

Але хоча єпархія і заборонила Дедюхіну діяльність у соцмережах, сам вже знайшов вихід і рекомендує своїм шанувальникам підписуватися на його Телеграм – канал.  

скандал, аборти, Олександр Дедюхін

За темою:

  • За ухилення від мобілізації засудили батька сімох дітей
  • Полтавець погрожував ножем та провокував на конфлікт
  • Скандал: полтавці посварилися через обрізку берез у дворі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.