ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 11.04


ПЦУ заявила про перенесення поминальних днів

Православна церква України вирішила перенести відвідини священниками і мирянами кладовищ у поминальні дні на 6 червня - Троїцьку батьківську поминальну суботу.

Таке рішення прийняв 9 квітня синод Православної церкви України під головуванням Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України.

Головною темою синоду, який до речі проходив у форматі відеоконференції, були додаткові заходи у зв’язку з пандемією особливо небезпечної коронавірусної хвороби (COVID-19), впровадженням державою, органами влади та місцевого самоврядування в Україні посилених обмежень свободи зібрань, пересування та інших карантинних обмежень.

Синод прийняв рішення про те, що відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення на них заупокійних молитов переноситься на 6 червня, Троїцьку батьківську поминальну суботу.

Натомість глава Національної поліції України Ігор Клименко заявив, що в Україні немає заборони на відвідування кладовищ у поминальні дні, незважаючи на карантин, пише Інтерфакс-Україна.

Водночас, він закликав українців не збиратися великими групами для відвідування кладовищ і надягати захисні маски.

 
перенесення, церква, поминальні дні, каранатин

За темою:

  • На Полтавщині обмежать богослужіння і церковні обряди
  • Селяни прагнуть врятувати старовинну церкву на Лохвиччині
  • У Хоролі невідомі злодії спалили храм
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.