ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:26 05.11


Печерський суд Києва наклав арешт на права міськради Полтави

У столичному суді наразі вирішують законність звільнення Олександра Мамая з посади мера Полтави. А поки що Печерський суд наклав арешт на права Полтавської міськради.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Потерпілий, у ролі якого виступає Олександр Мамай, пояснив, що відносно нього, як діючого міського голови було скоєно кримінальне правопорушення. А саме "в період часу з 31.08.2018 року по 14.09.2018 року в результаті проведення позачергової сесії, відкриття якої суперечить ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", його незаконно, з порушеннями діючого законодавства, відсторонено від посади".

У рішенні Печерського районного суду Києва йдеться, що наразі існують ризики прийняття незаконних рішень щодо Полтавської міськради, подальшої зміни керівництва, внесення змін в установчі документи з метою втрати та розтрати майна та перешкоджання прийняттю незаконних рішень.

Тож, суд наклав арешт на корпоративні права Полтавської міськради, таким чином заборонив державному реєстратору вносити зміни пов’язані з зміною керівника (підписанта), зміною адреси, та інших можливих дій, які можуть призвести до втрати та розтрати майна.

влада, політика, суд, закон, Олександр Мамай

За темою:

  • Лікар Комаровський вважає новосанжарців заручниками політичних маніпуляцій. ВІДЕО
  • Рішення з градусом. Як у Полтаві продаж спиртного обмежували
  • Кива очолив міський осередок партії Медведчука-Рабіновича
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.