ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 27.09


Пенсіонерам силових структур пообіцяли перерахунок пенсій в жовтні

Полтавських пенсіонерів-силовиків у черговий раз заспокоїли: їм передбачений перерахунок пенсій у жовтні, відповідною Постановою Кабміну.

 Про це, зокрема, на прес-конференції 27 вересня  розповів Володимир Носенко, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.

У Полтавській області – 20 тисяч пенсіонерів силових структур.

Обласний Пенсійний фонд у цілому готовий до реалізації всіх заходів в галузі пенсійного забезпечення.

Незважаючи на те, що структурні проблеми на ринку праці, несприятливі демографічні умови, а також застарілі пенсійні правила підірвали стабільність пенсійної системи, вона продовжує працювати і виконувати свою основну функцію - своєчасно та в повному обсязі фінансувати пенсії людям, для яких ці виплати чи не єдиний засіб існування. Лише в нашій області з початку року на ці цілі спрямовано понад 7 млрд грн,

- наголосив Володимир Тараторін, очільник ПФ в області.

 Реформою заплановано новий набір варіантів виходу на пенсію з більш широким діапазоном пенсійного віку. У громадян буде вибір, щоб визначитися з моментом виходу на пенсію.

Ці інструменти прив’яжуть до загального трудового стажу та пенсійних виплат. І це має стимулювати людей виходити на пенсію пізніше. У довгостроковій перспективі економія видатків становитиме не менше 3% ВВП, у тому числі за рахунок збільшення ефективного трудового стажу. За винятком окремих видів професій українці отримуватимуть пенсії, що будуть співвідноситися зі сплаченими ними сумами ЄСВ.

Наразі вся система Пенсійного фонду перебуває в стадії першочергової готовності, аби терміново виконати чітку задачу, яку поставив перед Фондом Голова Уряду, та у разі прийняття Закону третього жовтня провести осучаснення пенсій саме у цьому місяці.

Аналіз, проведений Пенсійним фондом, свідчить, що завдяки підвищенню мінімальної заробітної плати з 1 січня п.р. та внесення змін до трудового законодавства в області спостерігається значне збільшення надходжень до бюджету Фонду. Зокрема, за 8 місяців акумульовано на 942 млн грн більше, у порівнянні з аналогічним минулорічним періодом.

Доведені планові показники по єдиному соціальному внеску органи Фонду виконали на 117%, по страхових внесках та відшкодуванню витрат на виплату пільгових пенсій – на 115%, по додаткових ставках – на 165%. Відбувся також ріст на 53% фонду оплати праці та зменшилися на 1 млн грн борги по пенсійних платежах.

За попередніми розрахунками, в середньому пенсія на Полтавщині зросте з 1800 грн до 2300 грн, тобто на 500 грн. Підвищення пенсій буде різним для кожного пенсіонера. Зокрема, 35% пенсіонерів із низькими заробітками отримають ріст пенсійних виплат лише на 60-70 грн, 18% – від 100 до 500 грн, 11% – від 500 до 1000 грн, 36% – понад 1000 грн.

 

МВС, пенсії

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.