ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 26.11


Перевірити витрати на боротьбу з коронавірусом допомагає чат-бот

Відтепер перевірити, які медичні засоби для боротьби з коронавірусом закупило будь-яке місто чи село Полтавщини, можна через чат-бот "Медсестра Іванка".

Громадська організація «Антикорупційний штаб» запустила чат-бот, який перевіряє витрати бюджетних коштів для боротьби з COVID-19 Громадська організація «Антикорупційний штаб» запустила чат-бот «Медсестра Іванка», завдяки якому можна перевірити, які медичні засоби закупила будь-яка лікарня України.

Мета чат-боту – допомагати українцям виявляти корупцію в медичних закладах, він інформує про тендери і кількість витрачених бюджетних коштів, виділених на боротьбу з COVID-19.

Щодня лікарні витрачають мільйони гривень на медичні товари і послуги для боротьби з COVID-19. Часто ці кошти витрачаються неефективно, або ж хворі не отримують безкоштовне лікування, за яке держава вже заплатила. Тому якщо лікарі стверджують, що в медзакладі немає необхідних ліків чи масок – кожен може перевірити цю інформацію через чат-бот і поскаржитися на корупцію, – пояснив виконавчий директор «Антикорупційного штабу» Сергій Миткалик.

«Медсестра Іванка» дає змогу: підписатися на будь-яку лікарню та отримувати оновлення щодо її закупівель; залишити скаргу або повідомлення про корупції в медичному закладі; переглянути статистику захворюваності у будь-якому куточку України; дізнатися про товари, які закуповують лікарні України та їх ціни.

Чат-бот оновлюється у режимі реального часу, охоплює всю Україну та є повністю безкоштовним.

Так, на Полтавщині найбільше витратила 5-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради – 27,8 млн грн. Найдорожчою ж закупівлею виявилися 4 рентгенівські апарати за 12 млн грн.

Всього на боротьбу з COVID-19 область витратила 255 млн грн (дані Prozorro).  
 

медицина, чат-бот, коронавірус

За темою:

  • Минулої доби від COVID-19 в області померло шестеро людей
  • COVID-19: минулої доби зареєстрували 174 випадки захворювання
  • Вісім смертей за добу: COVID-19 робить в області свою "чорну справу"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.