ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:31 01.02


Перед нібито побиттям євромайданівців Кернесу робили манікюр

У Київському райсуді Полтави, де слухають справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса, оголосили перерву. Перед тим допитали одного з охоронців Кернеса, який розповів, що перед нібито побиттям його начальнику робили манікюр.

У Київському райсуді Полтави продовжують слухати справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса, якого разом із охоронцями звинувачують у викраденні та побитті євромайданівців. Сьогодні вже допитали як свідка охоронця Кернеса Олександра Власенка.

Як повідомляє наш кореспондент із зали суду, на більшість питань Власенко не дав відповіді, посилаючись на інструкцію з нерозголошення, а також на те, що ці дані можуть завдати школи його керівнику. Однак охоронець повідомив, що безпосередньо перед часом, коли нібито побили постраждалих, Кернесу робили манікюр. Власенко описав манікюрницю Тетяну.

Під час засідання Кернес кілька разів коментував допит, зокрема, під час розпитувань у охоронця про манікюр Кернес запитав у прокурора: "Почему у вас такие корявые вопросы?"

У охоронця Власенка є рідний брат, котрий теж служить в охороні Кернеса. У той день він відлучився, щоб купити дружині торт. Кілька разів прокурор ставив питання щодо цієї обставини, на що Кернес відреагував: "Якщо прокурор голодний, то давайте оголосимо перерву".

А щодо формулювань питань до свідка Кернес зазначив:

Не вперше прокурор ставить під сумнів допит свідків під присягою. Прошу суд обмежити прокуратуру у питаннях, які підштовхують свідків до певних відповідей.

Під час засідання виявилося, що покази Власенка і ще одного свідка Марчука, якого ще не допитали, різняться. Так, Власенко стверджує, що двері до кабінету Кернеса були зачинені, а Марчук - що відчинені, й він бачив манікюрницю.

Після трьох годин роботи суддя оголосив перерву, щоб підготувалися нові свідки, а приміщення провітрили, адже в ньому перебуває багато людей.

Анна СОЛТОВСЬКА, Лесь ГАВРИЛОВ

Кернес, суд, Полтава, суддя, Євромайдан, катування, Ряполов, Кутянін, райсуд, судове слухання, Київський райсуд

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.