ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 15.03


Переможці конкурсу "Герої, що наближають перемогу" отримали нагороди

Переможці конкурсу у Полтаві плекали в думках художні образи своїх героїв, закладали творчі ідеї в малюнках і своєрідно прагнули долучитися до наближення перемоги.

Дитяча творчість цінується українськими оборонцями. Там, на Сході, малюнки мають особливе значення та сенс. Захисники прикрашають ними бліндажі, позиції, місця дислокації - створюють своєрідні галереї. Від'їжджаючи, бійці часто забирають улюблені витвори додому.

Символічно, що в День українського Добровольця частина переможців конкурсу "Герої, що наближають перемогу" зустрілися з членами журі (Олександра СиротенкоЛюбава КазмірчукТарас СиняговськийВладислав Контарчук ) на базі Ветеранського центру соціально-психологічної реабілітації учасників АТО .

Поговорили про ідейне наповнення малюнків, про необхідність подібних конкурсів, про творчість і її значення, про ситуацію на Сході країни, про майбутнє держави та відповідальність кожного громадянина.

Найприємнішим моментом стало, звичайно, - вручення подарунків. А там і фірмові ручки, і чашки, і блокноти, і календарі з малюнками переможців.

Понад 170 малюнків надійшло на конкурс. Усіх учасників відзначили грамотами. Частину малюнків наші волонтери передадуть армійцям на Схід.

Роботи переможців прикрашатимуть українські посольства за кордоном.

конкурс, відбір, волонтери, АТО

За темою:

  • Полтавка стала лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу
  • У Полтаві представили нових-старих чиновників
  • У Полтаві визначали найкращу паску
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.