15:45 26.12

Переможну ходу баскетбольного “Кременя” зупинив лише чемпіон

Перервати переможну серію “Кременя” з п'яти поєдинків спромігся лише чинний чемпіон України - "Хімік" із Южного. Вчора у Кременчуці успіх святкували гості.

Кремінь – Хімік - 63:89 (19:17, 12:19, 13:21, 19:32)

Кременчужанам удалося дати бій “Хіміку”. Наприклад, вийти вперед у матчі южненцям вперше вдалося тільки у середині другої чверті.
А доля матчу була вирішена на початку третього періоду, коли американський дует Сміт-Лав за підтримки українця Конєва організував спурт - 11:0. І хоча завдяки діям Крістіана Луговцова і Роба Вудсона протягом деякого часу "Кремінь" тримався, ще один удар від гостей на початку четвертого періоду був фатальним.
У результаті - 63:89. Аміль Хамзаєв і Роб Вудсон набрали 16 і 14 очок відповідно, додавши до цього по 5 підбирань, інформує прес-служба кременчужан.