ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 09.05


Переселенці у Полтаві можуть отримати допомогу від ООН

Зареєструватися на отримання 6660 гривень від Організації Об’єднаних Націй переселенці можуть у трьох спеціальних пунктах у Полтаві. Майже дві тисячі родин уже скористалися нагодою.

 

Минулого тижня на Полтавщині близько двох тисяч родин переселенців подали заявки на отримання грошей від Організації Об’єднаних Націй. Це понад 6600 гривень на кожного зареєстрованого. Гроші можна витратити у будь-яких магазинах. В Україні ініціативу реалізують спільно з благодійним фондом "Право на захист".

Зареєструватися на отримання грошей від Організації Об’єднаних Націй переселенці можуть у трьох пунктах у Полтаві. Для цього вони стають до електронної черги. "Ми її (електронну чергу – ред.) щогодини оновлюємо, який порядковий номер заходить, щоб люди могли зорієнтуватись і підійти. Після реєстрації, десь через два-три тижні людині кошти надходять повідомленням на її рахунок", - сказав Суспільному волонтер Олександр Пилипенко.

Допомогу виплачують на кожного зареєстрованого члена родини. "Від родини на вказану допомогу документи може подавати одна особа, з оригіналами документів інших членів родини. Це ми говоримо про паспорт, ідентифікаційний код або свідоцтво про народження для дитини. Довідка про статус внутрішньо переміщеної особи не є обов’язковою.

"Наразі допомога виплачується одноразово. Є два шляхи її отримання: на банківську картку особи, яка звертається за допомогою, або через "Укрпошту", - пояснив співробітник благодійного фонду "Право на захист" Дмитро Іванов.

допомога, гроші, переселенці, ООН

За темою:

  • Полтавці продовжують збирати необхідні речі для військових
  • Військові провели для полтавців інтенсивну спецпідготовку
  • Ворог із 24 лютого випустив по Полтавщині 56 ракет
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.