ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:40 18.09

P


Переваги iPhone 14: гарантована якість та чудовий функціонал

iPhone 14 і iPhone 14 Pro - сучасні мобільні пристрої Apple, що втілюють останні технології виробника. На тлі будь-яких інших смартфонів вони явно вирізняються рекордною продуктивністю, максимальним часом автономної роботи, а також найкращою якістю зйомки в будь-яких умовах.

 

Усі смартфони Apple, представлені в https://comfy.ua/ua/smartfon/brand__apple__seriya_smartphone__apple-iphone-14/, виготовляються з преміальних матеріалів. Так, у конструкції iPhone 14 та iPhone 14 Plus використовується алюміній із анодуванням та різною обробкою, а також скло. У iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max замість алюмінію застосовується полірована нержавіюча сталь.

У iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max Apple вперше використала технологію екрану "Завжди включено". У її реалізації компанія пішла більш цікавим шляхом, ніж всі її конкуренти. На відміну від них, вона вирішила не просто показувати базову інформацію на абсолютно чорному екрані.

Щоби максимально зберегти час автономної роботи, дисплей iPhone 14 іноді все-таки повністю вимикається. Це відбувається в тому випадку, якщо пристрій розуміє, що користувачеві не потрібна інформація на ньому. Наприклад, екран гасне, коли смартфон ховається до кишені.

У iPhone 14 та iPhone 14 Pro використовуються максимально якісні OLED-екрани. Вони підтримують технологію True Tone, яка автоматично налаштовує баланс білого під умови зовнішнього освітлення.

Окрема тема - обробка фотографій. На iPhone з великим екраном зручніше редагувати знімки - не тільки проводити базову корекцію кольорів, але і видаляти зайві деталі.

Максимальний час автономної роботи всієї лінійки iPhone 14 - рекордний серед усіх смартфонів, які коли-небудь випускала компанія Apple: 

  • перегляд відео офлайн - до 20 годин;
  • перегляд відео онлайн - до 16 годин;
  • прослуховування музики - до 80 годин.

Також важливо відзначити, що всі актуальні смартфони Apple за рахунок використання технології Power Delivery максимально швидко заряджаються при підключенні потужного адаптера. Відповідний блок живлення на 20 Вт або вище наповнить акумулятори до 50% за 30 хвилин.

Головне! У iPhone 14 і iPhone 14 Pro запас продуктивності на роки вперед - потужності їхнього апаратного забезпечення точно вистачить для комфортного використання протягом навіть п'яти років. Важливо також, що Apple підтримує актуальність програмного забезпечення на своїх гаджетах навіть довше за цей час.

На окрему увагу також заслуговує новий виріз в екрані iPhone 14 Pro для фронтальної камери і супутніх датчиків. Замість традиційного варіанта використовується Dynamic Island – це абсолютно новий спосіб взаємодії з iPhone, який глибоко інтегрований у iOS. 

З одного боку, Dynamic Island призначений для інформування власника про те, що саме відбувається зі смартфоном зараз. З іншого, за допомогою нього можна керувати пристроєм - за допомогою натискань різної тривалості вдасться відкривати програми та запускати їх віджети.

Екрани iPhone 14 Pro також підтримують технологію ProMotion – можуть автоматично збільшувати частоту до 120 Гц. У цьому будь-які дії на екрані відбуваються максимально плавно. Надзвичайно швидка зміна зображення на екрані буде особливо помітна при прогортанні будь-яких списків у додатках.

техніка, смартфон, бренд, iPhone

За темою:

  • iPhone 14 — где купить флагманскую модель со скидкой
  • У Полтавській політехніці запустили новітній буровий майданчик
  • Купівля кондиціонера: забезпечення комфорту у вашому житлі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.