ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 26.11


Перевірити достовірність документів про вищу освіту можна онлайн

Завдяки новому сервісу, з жовтня місяця усі охочі мають можливість безкоштовно перевірити достовірність документів державного зразка про вищу освіту.

Міністерство освіти і науки спільно з ДП "Інфоресурс" у жовтні 2019 року запустили новий сервіс, який дозволяє отримувати юридичне підтвердження достовірності диплому – виписку з накладеним електронним підписом та печаткою – безпосередньо на електронну пошту.

"Сьогодні Міністерство активно працює над створенням зручних сервісів для надання адмінпослуг. У такий спосіб ми формуємо культуру взаємодії державних органів із ключовими стейкхолдерами – звичайними громадянами. Тепер вони, не виходячи з дому, в два кліки можуть отримати документ, що підтверджує достовірність диплому",

– зазначила міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

Сервіс дозволяє підтверджувати достовірність документів про вищу освіту державного зразка, що видані з 2000 року. Недоступною залишається тільки інформація про випускників вищих військових закладів освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Для підтвердження достовірності документів достатньо заповнити форму на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, вказавши реквізити диплому та персональні дані його власника. Система формує підтвердження, накладає на нього електронний підпис і печатку та надсилає на вказану запитувачем електронну адресу протягом трьох робочих днів.

Крім того, звертатись із таким запитом можуть не лише власники дипломів. Це також можуть робити заклади вищої освіти, народні депутати, офіційні установи, журналісти та інші зацікавлені особи, маючи дані документу.

освіта, диплом, перевірка онлайн

За темою:

  • Банківські квитанції з мокрими печатками більше не потрібні
  • У Кременчуці пес-візочник шукає родину
  • Популярний іспанський поштовий сервіс дістався Полтави
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.