ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 20.05


Перевізники Полтави продовжують страйк

Перевізникам Полтави було прикро почути слова очільника ОВА Дмитра Луніна про вилучення транспорту, який не перевозить пасажирів. Тому перевізники влаштовують акцію, щоб їм організували проїзд по 8 гривень.

Пасажирські перевізники Полтави відреагували на слова начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна про вилучення транспорту, який не перевозить пасажирів, на потреби ЗСУ.

Думку усіх перевізників озвучила Галина Залізняк, яка до страйку трьома мікроавтобусами обслуговувала маршрут на Вакуленці.

— Дуже нам було прикро таке почути від обласного чиновника. У мене є водій, який на прохання влади евакуював переселенців, йому осколком снаряда відірвало колесо, дивом вижив. Тепер ми стоїмо, адже не можемо навіть замінити колеса. Чомусь політики завжди заробляють собі бали на темі тарифу, а ми не знаємо, як далі працювати за тарифом у 8 грн? Тому ми завтра поставимо мікроавтобуси під обласну адміністрацію, нехай Дмитро Лунін покаже нам, як можна працювати з таким тарифом. Можливо, він пообіцяє якісь дотації з бюджету.

Тим часом Полтавський міський голова проводить опитування полтавців: хто хоче користуватися транспортом, має погодитись на тариф 15 грн в автобусі і 10 грн в тролейбусі.

Більшість опитуваних поки згодні ходити пішки, але не сплачувати стільки за проїзд, повідомляє Полтавщина.

Нагадаємо, начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін звернувся до приватних перевізників із закликом випустити машини на маршрути, інакше їх можуть забрати на потреби армії

Тиждень у Полтаві триває неоголошений страйк приватних перевізників, які не випускають свій транспорт на маршрути. Вони вимагають підвищити тариф до 25 грн або хоча б до 15 грн.

Також у місті не працюють комунальні автобуси через відсутність пального для машин. Поки єдиним громадським транспортом Полтави залишається тролейбуси. Вони переповнені, що створює незручність і пасажирам, і працівникам комунального підприємства.

транспорт, акція, страйк

За темою:

  • Поліція встановлює обставини ДТП під Полтавою, в якій травмувався пішохід
  • Під Полтавою "Форд" вилетів з траси: двоє людей у лікарні
  • На Полтавщині від снігу розчистили майже 1500 км місцевих доріг
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.