ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 04.07

P


Перша зустріч зі стилістом

Хочете мати гарний вигляд, вміти створювати дійсно стильні look'и і завжди точно знати, до чого підійде ось та футболка або круті стильні жіночі бриджі, від яких ви не в змозі відвести погляд? 

Хочете мати гарний вигляд, вміти створювати дійсно стильні look'и і завжди точно знати, до чого підійде ось та футболка або ці круті стильні жіночі бриджі, від яких ви не в змозі відвести погляд?

Порадьтеся зі стилістом: як зазначають у "Kasta", цей фахівець здатний будь-якій людині відкрити очі на безліч нюансів, про які вона зазвичай і не замислюється.

Як вибрати стиліста? Ось головні критерії

Освіта. Не фешн-блогер і не світська левиця, а людина, що володіє матеріалом, вміє підбирати образи залежно від цілей і чує не тільки себе.

Портфоліо. Справжнє. Якщо людина говорить, що за плечима у неї – роки роботи, але при цьому не має жодних доказів, не має професійних фото в портфоліо, просто йдіть. А якщо фото є, перевіряйте, щоб стиліст на них був зображений у процесі створення саме цього образу саме для того клієнта, який фігурує на підсумкових знімках.

Ви повинні йому довіряти. Так, це не об'єктивний показник, але людина робитиме з вашим життям щось незвичне, адже імідж – це не тільки одяг. Ви повинні йому довіряти! Якщо він вам неприємний, якщо у вас є будь-які сумніви – йдіть. Ні, це НЕ незручно.

Питання вартості послуг дискусійне. Так, хороший стиліст не може коштувати дешево, а поганий може коштувати дорого, але завжди потрібно брати до уваги і сезон, і життєві обставини, й економічну ситуацію загалом.

Як поводитись на першій зустрічі зі стилістом?

Це консультативна зустріч, на якій стиліст оцінить ваш зовнішній вигляд і спосіб життя, ви проговорите побажання і шляхи їхнього досягнення. Тому:
•      Чітко визначте свою мету. Чому ви бажаєте отримати консультацію, яким має бути підсумок ваших змін?
•      Враховуйте, що краще за слова стилісту повідомлять про ваші уподобання манера триматися, взуття (так-так!), стрижка та аксесуари, наприклад, стильна крута чоловіча бандана на голову. Питання вашого комфорту – далеко не останнє, на що стиліст спиратиметься.
•      Ви разом визначите формати подальшої роботи: це може бути шопінг, аналіз наявного гардеробу або консультації.
•      Дізнайтеся про можливості поєднання і доповнення форматів один одним. Наприклад, після аналізу гардеробу стиліст може скласти для вас шопінг-лист.

І не забудьте обговорити весь "маршрут" ваших змін від А і до Я: на серйозну, глибинну зміну іміджу може знадобитися близько року, і ви повинні добре розуміти, як будете рости і розвиватися в цей час.

мода, стиль, одяг

За темою:

  • У Полтаві відкрився фірмовий магазин "Фламінго"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.