ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 20.12


Першачки Полтавщини отримали новорічні подарунки з політичними листівками

Голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк днями вручив першокласникам новорічні подарунки, всередині яких були розміщені листівки "Батьківщини" із зображенням потенційного кандидата в Президенти Юлії Тимошенко і народного депутата Руслана Богдана.

Як повідомили спостерігачі ОПОРИ, Сергій Пазюк провів благодійну акцію в Дейманівській, Повстинській, Великокручанській  та Сасинівській школах.

"Очільник батьківщинівців району Сергій Пазюк до свята Миколая вручив солодкі подарунки наймолодшим школярам краю", – повідомляє офіційний сайт "Батьківщини".

Міністерство освіти і науки України в роз’яснювальному листі №1/9-407 засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу. "Відповідно до статті 31 Закону України "Про освіту" політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти. Керівництву закладів освіти, педагогічним, науково-педагогічним і науковим працівникам, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам забороняється залучати здобувачів освіти до участі в заходах, організованих політичними партіями (об’єднаннями), крім заходів, передбачених освітньою програмою", – йдеться в листі МОН.

Сергій Пазюк є членом партії "Батьківщина". На місцевих виборах 2015 року він йшов першим кандидатом у списках.

"Подібні дії можна охарактеризувати, як "виборчу благодійність", що фактично є технологією матеріального стимулювання виборців з метою отримання додаткових електоральних переваг та формування позитивної думки про суб’єкта виборчого процесу. «Виборча благодійність» може також прямо застосовуватися до виборців, тоді такі дії будуть мати як ознаки непрямого підкупу виборців, так і стосуватися їх опосередковано. Зокрема, у випадках, коли кандидати намагаються через подарунки для дітей здобути прихильність їхніх батьків – своїх виборців", – вважає координатор ОПОРИ в Полтавській області Костянтин Донченко.

політика, вибори, діти, подарунки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.