ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:50 20.02


Авіарейси до Єгипту з аеропорту "Полтава" пообіцяли вже за місяць

20 лютого 2019 року на прес-конференції перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький заявив, що полтавський аеропорт готовий до повноцінної роботи і рейсів закордон, до Єгипту і Туреччини.

Сьогодні на прес-конференції перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький заявив, що полтавський аеропорт нарешті готовий до рейсів закордон — до Єгипту і Туреччини. Щоправда, минулого року він також багато обіцяв, але не так сталося, як гадалося.

Генеральний директор туристичної компанії "Join Up" Дмитро Сєроухов повідомив, що аеропорт "Полтава" готовий до міжнародних рейсів, і на 26 березня цього року анонсував перший рейс — до Єгипту за маршрутом Полтава — Шарм-ель-Шейх.

"Спочатку рейс буде раз на тиждень, щовівторка. З початку літа кількість рейсів до Єгипту буде збільшена вдвічі, і ми будемо літати двічі на тиждень із Полтави, тільки це будуть уже не вівторки, а четверги та неділі. Також Полтава отримає рейси до Туреччини — з початку травня. Рейси спочатку здійснюватимуть раз на тиждень, а з літа – двічі. Таким чином, уже з літа полтавський аеропорт матиме на постійній основі чотири міжнародних вильоти щотижня на нових якісних літках із високим рівнем сервісу. Перший рейс до Анталії заплановано на 2 травня, о 12:00", — заявив Сєроухов.

Придбати квитки можна на сайтах продажу авіаквитків. На перший рейс, за словами бізнесмена, вже розкуплено більше половини квитків. 

Літатимуть із Полтави на "Боїнгах-737", пасажиромісткість яких від 139 до 189 осіб.

Варто зауважити, що мова йде не про регулярні авіарейси, а про туристичні чартери.

транспорт, аеропорт, туризм

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.