ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:33 13.04


Перший рейс до Анталії перенесли на тиждень

Перший після тривалої перерви міжнародний рейс із полтавського аеропорту перенесли на тиждень - усього за 18 днів до анонсованого польоту з обласного центру до турецької Анталії.

Перший рейс із Полтави до Анталії тепер планують не на 2, а на 9 травня. Про це під час брифінгу для преси заявив 13 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

У понеділок (16 квітня — прим. ред.) тут будуть представники авіакомпанії, яка має провести перший рейс. На жаль, на 2 травня квитки викупила не та кількість осіб, яку ми планували, тому перший рейс зміщується на 9 травня

– повідомив він. При цьому чиновник не уточнив, що буде, якщо і на нову дату квитків не вдасться продати стільки, скільки запланують в ОДА. До речі, пан Пісоцький у розмові з журналістами висловив припущення, що на 2 травня квитки не викупили, оскільки люди, мовляв, не вірили, що в аеропорту встигнуть виконати усі ремонтні роботи вчасно.

У травні ми плануємо здійснювати один рейс на Анталію на тиждень, а у червні – вже два - по середах і суботах. Також ведемо перемовини з авіакомпаніями, щоби здійснювати рейси до Одеси, Львова та інших міст України. А на осінь плануємо літати до Єгипту та Вірменії

 – додав яскравих надій Андрій Пісоцький.

Керівник фірми-підрядника Сергій Штрикуль заявив, що станом на сьогодні злітна смуга і без регламентних ремонтних робіт має змогу приймати на місяць два літаки типу "Boeing 737-400".

На брифінгу також заявили, що до кінця наступного тижня в аеропорту планують встановити обладнання – металошукачі, транспортери, системи реєстрації пасажирів.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА оголосив про проведення відкритих торгів на капремонт аеропорту 7 березня. За інформацією сайту Зміст, договір на виконання робіт уклали тільки 10 квітня. За капремонт будівлі аеровокзалу ПОКП "Аеропорт-Полтава" з улаштуванням міжнародного пункту пропуску з бюджету заплатять 25 650 000 гривень.

транспорт, аеропорт, скандал, влада, рейс, ремонт, брифінг

За темою:

  • Полтавський аеропорт віддали державі. Але не весь
  • Полтавський аеропорт планують віддати державі
  • Авторів проектів-переможців обласного Бюджету участі нагородили в аеропорту
  • Топ-5 за тиждень :