ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 04.02


Перший відбір до "Євробачення-2017" відбудеться без полтавців

Україна вдруге в історії прийматиме континентальний пісенний конкурс "Євробачення". 4 лютого стартують і національні відбори. У першому прямому ефірі, який спільно організовують та транслюватимуть канали UA:ПЕРШИЙ та СТБ, полтавців немає.

“Шануймо розмаїття” у Києві. Логотип і гасло, місто проведення і склад національного журі, а також команду виконавчих продюсерів Україна вже затвердила. Нині ми готуємося вдруге в історії двома приймати континентальний пісенний конкурс "Євробачення" (ПКЄ). 4-го лютого стартують і національні відбори. У першому прямому ефірі (початок о 19-й), який спільно організовують та транслюватимуть канали UA:ПЕРШИЙ та СТБ, полтавців немає. Проте шоу обіцяє бути варте того, щоб його подивилися, - обіцяють організатори.
До першого півфіналу потрапили:
1. СКАЙ
2. Гурт LUMIERE та Рома Веремейчик
3. Monochromea
4. Laliko
5. Сальто Назад
6. MamaRika (раніше відома під псевдонімом ERIKA)
7. TAYANNA (Тетяна Решетняк)
8. Арсен Мірзоян

Система голосування на нацвідборі лишається незмінною: троє членів журі виставляють учасникам бали, глядачі відправляють голосують смс-ками. Бали сумуються. Вестиме нацвідбір на ПКЄ-2017 Сергій Притула. Окрім цих артистів, у першому півфіналі нацвідбору виступлять представники своїх країн на ПКЄ-2017 грузинка Tako Gachechiladze та білоруси Naviband.

Полтавський артист Андрій Данилко другий рік поспіль судитиме національний відбір на “Євробачення”. Його команда знає всі тонкощі приготування до пісенних змагань із перших вуст - у 2007-му з піснею "Dancing Лаша Тумбай" команда на чолі з "зірковою Вірою" посіла друге місце.
Перед початком відборів журі (Костянтин Меладзе, Джамала та Андрій Данилко) дають інтерв'ю, начебто хвилюються та з нетерпінням чекають початку відборів.
Слоган “Celebrate Diversity” (що у перекладі - “шануймо розмаїття”) доповнює минулорічну швецьку тему “Come Together” (українською - "єднаймося"). У цьогорічному гаслі закладені важливі для пісенного конкурсу цінності

- коментують організатори.

“Celebrate Diversity” – ключове гасло Євробачення-2017, що відбудеться в Києві. Воно добре доповнює творчий дизайн цьогорічного пісенного конкурсу, в основі якого – традиційне українське намисто, що є не тільки найдавнішою жіночою прикрасою, а й вважається оберегом. Неповторності прикрасі надає саме те, що вона складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива, – повідомляють на сайті UA:ПЕРШИЙ. Варто зазначити, що Київ цього року прийме максимальну кількість країн-учасниць - 43.

Полтавці зможуть уболівати та голосувати за своїх земляків - KUZNETSOV та O.Torvald у наступних ефірах півфіналів - 11 та 18 лютого відповідно.

Трохи з історії участі України на "Євробаченні":
- Україна дебютувала на конкурсі в травні 2003-го (Олександр Пономарьов з піснею "Hasta la Vista, Baby");
- із 2003-го року ми пропустили лише один ПКЄ - в 2015-му (через складну політичну ситуацію);
- наші найкращі результати на ПКЄ були в 2004 та 2016 роках, коли Руслана та Джамала підірвали своєю енергією та щирістю європейського глядача (пісні "Wild Dances" та "1944" відповідно);
- найгірше на ПКЄ українці виступили в 2005-му році (коли приймали конкурс вдома) - тоді гурт "Ґринджоли" "наспівав" лише на 19-ту позицію (символічну пісню після Помаранчевої революції "Разом нас багато" європейці "не зацінили").

 


 


культура, мистецтво, музика, Євробачення, конкурс, пісня

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.