ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:28 22.12


Перший заступник голови Полтавської облради житиме на 10 тисяч на місяць

На прес-конференції перший заступник голови облради Євгеній Холод оприлюднив свою зарплату, опублікував декларацію та розповів про доходи.

Зарплата першого заступника голови Полтавської облради Євгена Холода складатиме приблизно 10 тисяч гривень на місяць. Про це він повідомив на своїй першій прес-конференції.

Євгеній Холод – кременчужанин, директор ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія». У 2014 році він задекларував 17 мільйонів гривень внеску до статутного фонду товариства. Сукупний дохід Євгенія Миколайовича тоді склав 136 тисяч 355 гривень. З них заробітна плата – в районі 128 тисяч гривень, інших доходів – близько восьми тисяч гривень. На декларанта записані земельні ділянки: тисяча кв.м і 158 кв.м. Також у нього є будинки на 412 кв.м і на 186 кв.м. Причому лише 2/25 частини останнього належить нинішньому чиновнику, решта – його неповнолітньому сину. Також нащадок Холода володіє 1 тис. 879 кв.м. землі. Також у Євгенія Миколайовича є автомобіль – Huindai IX-35, 2001 р.в.

Євгеній Миколайович Холод – голова фракції ВО "Батьківщина" в Полтавській обласній раді. Три тижні тому він був обраний першим заступником голови. Цікаво, що на засіданні обласної ради 11 грудня він двічі висувався на посаду очільника органу самоврядування, але депутати не дали йому достатньої кількості голосів. Тому – перший заступник.

За словами чиновника, частину бюджетних трат він бере на себе, як колишній підприємець. Так, на друк документів обласна рада передбачає лише 20 тис. грн. на рік. Це менше, ніж витрачає ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія" за аналогічний період.

До речі, нині кременчужанин Холод мешкає в одному з полтавських готелів.

Анна СОЛТОВСЬКА

холод, бюджет, зарплата, чиновники, декларація

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.