ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:54 06.01


Перший заступник голови облради обізвав журналіста "мраззю"

Перший заступник голови Полтавської облради Євген Холод у телефонній розмові назвав кременчуцького журналіста Олега Булашева "мраззю" і відмовився спілкуватися з його колегою.

За словами журналістів, образа прозвучала у відповідь на запитання про враження від роботи на новій посаді. Чиновник відмовився спілкуватися з журналісткою "Кременчуцької газети", яку редагує Олег Булашев, і попросив передати, що її редактор - "мразь, яку я ніколи не любив".

У коментарі для Poltava365.com Олег Булашев зазначив, що така реакція чиновника, на його думку, викликана тим, що "редакція відслідковує діяльність Холода, а йому просто не подобається бути під ковпаком преси".

"Кременчуцька газета" напередодні виборів голови Полтавської обласної ради, кандидатом на яких був Холод, опублікувала статтю під назвою "Чем "интересным" запомнился Евгений Холод в Кременчуге". У матеріалі було викладено низку фактів про бізнес Холода - і ці дані стали приводом критикувати його кандидатуру на виборах.

У підсумку Холод задовольнився лише посадою першого заступника голови. Його зарплата складатиме близько десяти тисяч гривень на місяць, житиме він у готелі, і вже встиг розкритикувати уряд Яценюка.

Лесь ГАВРИЛОВ

Булашев, Кременчук, Холод, мразь, образа, скандал

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.