ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 01.04


Першого квітня на Полтавщині стартувала нерестова заборона

З першого квітня 2024 року у Полтавській області вступає в силу щорічна нерестова заборона на вилов риби та раків у річках. Про це повідомляє Полтавський рибоохоронний патруль.

 

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності.

 

Строки заборони на вилов водних біоресурсів:

  • з 1 квітня по 20 травня 2024 року - у річках (їх частинах) та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами);
  • з 1 квітня по 30 червня 2024 року - в придаткових водоймах річок;
  • з 8 квітня по 16 червня 2024 року – на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах.

Натомість дозволено виключно любительське рибальство гачковими знаряддями лову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ.

Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, зокрема, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – 3 кілограми та 1 шт.

Забороняється здійснення підводного полювання та посилюється контроль за роботою водозабірних споруд.

Задля забезпечення комфортних репродуктивних умов для водних мешканців на водоймах у цей час забороняється пересування всіх транспортних засобів чи моторних суден (за винятком установлених суднових ходів), за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади.

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України. Штраф – від 17 000 до 51 000 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

рибалка, штрафи, нерест, заборона

За темою:

  • На Полтавщині затримали чергових рибалок-браконьєрів
  • Полтавця зобов'язали виплатити майже 2 млн гривень за незаконний вилов риби
  • Полтавщина лідирує по збитках рибному екофонду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.