ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 15.09


Першу партію "бейбі-боксів" роздадуть полтавцям "на дому"

Перша партія налічує близько трьохсот "пакунків малюка". Їх видаватимуть працівники соцзахисту батькам новонароджених за місцем проживання.

Про це повідомила заступник директора обласного департаменту соціального захисту Світлана Матуйзо. За її словами, до кінця вересня полтавцям надійдуть ще дві партії по триста коробок.

Заяви на видачу пакунків приймаються прямо у пологових будинках. а представники Управління захисту населення виїдуть за місцем проживання породіллі та передадуть пакунок малюка.

У «бейбі боксі» - чотири упаковки підгузків найменшого розміру, термометри для води і тіла, серветки, шампунь, креми, іграшка, пелюшки, дитячі шапочки та повзунки.  

Проте, журналісти виявили, що вартість товарів, що входять в комплект  дитячого пакунка варіюється від 2,7 тис. до приблизно 3,5 тис. грн. А Уряд оголосив вартість — близько 5 тисяч гривень.

Як сказано у статті DT.UA, для підрахунку вартості експерти брали далеко не найдешевші товари, а ті, які були в наявності на сайтах і  підходили до оголошеного списку. При цьому оптова ціна буде ще на 10-20% дешевше. Закупівлею займається Управління ООН з обслуговування проектів, обране Кабміном для виконання програми.

Свої підрахунки журналісти назвали офіційним зверненням до НАБУ.

пакунок малюка

За темою:

  • Матір зламала шию своєму п'ятимісячному сину
  • Прокуратура вимагає від ОТГ створити служби у справах дітей
  • Для полтавських дітлахів готують сюрпризи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.