17:00 27.03. 2018 1499
27 березня у Полтаві під час руху маршрутки відвалилося колесо. У соцмережах обговорюють надзвичайну подію.
Так, відлетіло колесо у маршрутки №42 "Огнівка – с. Залізничників".
Про даний випадок повідомила полтавка Надія Сідько, яка їхала цим транспортом.

На Полтавщині засудили полковника поліції, який вирощував кукурудзу на військовому полігоні
09:00 25.06
Олександр Мамай і суди: справи досі тривають
18:15 24.06