ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 27.03


Під час виборів на Полтавщині працюватимуть 750 міжнародних спостерігачів

Полтавська область очікує на 750 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій на президенських виборах 31 березня.

Про роль поліції в забезпеченні безпеки громадян та законного волевиявлення під час виборів, а також про співпрацю зі всіма учасниками виборчого процесу говорили у Полтаві заступник начальника поліції області Денис Захарченко і представники Посольства Сполучених штатів Америки Маріо Мантойя та Євген Коваленко, інформує прес-служба ГУНП у Полтавській області.

Як повідомив Денис Захарченко (на фото), на Полтавщині поліція буде здійснювати охорону восьми окружних виборчих комісій та 1260 виборчих дільниць. Нині триває процес реєстрації закордонних короткострокових спостерігачів за виборчим процесом. На території держави вже перебувають 2 344 таких офіційних спостерігача (як довгострокових, так і короткострокових), повідомив заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Полтавська область очікує на 750 офіційних спостерігачів від міжнародних та європейських організацій.

"Від початку виборчої кампанії начальник поліції області Андрій Замахін та його заступник Денис Захарченко обговорювали перебіг передвиборчих перегонів з представниками CANADEM, ENEMO та ОБСЄ", – йдеться у повідомленні.

вибори, поліція, безпека, спостерігачі, закон

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.