ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 30.01


Під двері пологового будинку підкинули немовля

Під двері Кременчуцького перинатального центру 28 січня підкинули дівчинку-немовля. Поруч із нею лежала записка, де вказано, що дитину звуть Мішель і народилась вона 27 січня 2021 року.

Вага немовляти — понад 2 кг. Наразі дитина в пологовому будинку. Згодом її мають перевести до дитячої лікарні, повідомляє Кременчуцька газета

Як повідомила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова, на вході, де поклали дитину, відеокамер не встановлено. Тож, хто підкинув новонароджену дівчинку - не відомо. Зараз поліція веде розслідуванння. Якщо батьків не встановлять, то дитину зареєструють згідно з встановленною процедурою.  

Медики пологового зазначають, що дитину їм підкинули вперше за останні 20 років.

За словами директора Кременчуцького перинатального центру Радомира Сербіна, дитина здорова.

"Стан здоров'я - задовільний. Дитя не потребує лікування. Дівчинка забезпечена всім необхідним. Приносити нічого не потрібно", - зазначив Сербін.

Він також повідомив, що місяць дитина проведе у пологовому будинку, далі її переведуть до міської дитячої лікарні. За цей час мають оформити документи, як на покинуту дитину. Вже після лікарні дівчинку мають перевести до Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини ("Дім Малютки").

діти, немовля, поліція, влада, Кременчук

За темою:

  • На Сулі потонув 15-річний хлопець
  • Поліція розшукала неповнолітнього жителя Лютеньки
  • Чи будуть посилювати заходи безпеки у пологових Полтавщини після викрадення немовляти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.