ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 27.03


Під Карповим захиталося крісло секретаря міськради

Сьогодні, 27 березня, мала відбутися позачергова двадцять шоста сесія міської ради восьмого скликання. Її не змогли розпочати через відсутність кворуму.

 

Сесію в понеділок так і не розпочали через відсутність кворуму. "Прибуло 14 депутатів із 42. 5 депутатів долучились в режимі відеоконференції. Вони присутні дистанційно. Всього у засіданні позачергової двадцять шостої сесії міської ради восьмого скликання бере участь 19 депутатів. Продовжується історія та, що була у п’ятницю", – сказав секретар міської ради Андрій Карпов.

Він додав, що кількості присутніх депутатів не достатньо, аби розпочати роботу. Тому сесія не є повноважною. Не прийшли представники фракцій "Слуга народу", "Рідне місто" та "Свобода". На порядку денному було близько ста питань. Першими мали розглянути питання затвердження місцевої цільової програми “Полтавський супротив” та демонтаж пам’ятників Ватутіну, Зигіну та Пушкіну.

Під час звернення секретар міськради заявив, що  сьогодні підпише розпорядження про звільнення керівниці управління земельних ресурсів Полтавської міської ради Оксани Левченко. А з приводу проведення наступної сесії він розповів, що скликає погоджувальну раду в п’ятницю. Разом із головами фракцій планує визначити дату зібрання.

"Я хочу, щоб це не було як сьогодні – всі зібралися і витратили час. Я хочу, щоб нарешті наші депутати зрозуміли навіщо їх обирали, щоб ми разом визначилися коли буде наступна сесія. Але, якщо буде дуже затягуватися, я все одно буду сесію призначати. Для того, щоб проголосувати за питання, нам не вистачило сьогодні три голоси. Нам не треба всі - нам треба три порядні людини", – зазначив Андрій Карпов.

Прокоментувати відсутність більшої частини депутатів на сесії прийшов депутат міської ради від партії "Слуга народу" Юрій Бражник. За його словами, народні обранці не погоджуються з тим порядком денним, який пропонує Карпов. Тому за підписами 14 депутатів вони ініціювали проведення дострокової позачергової сесії. На порядок денний пропонують винести всього три питання: затвердження цільової програми "Полтавський супротив"; виключення з виконкому старост та представника від проросійської фракції ОПЗЖ; звільнення посадовців, які були залучені в можливих корупційних схемах. 

Сесію пропонують скликати на 28 березня. Карпов (на фото) має два тижні, щоби затвердити дату альтернативної сесії. до речі, опозиція вже має 22 голоси, щоби зняти його з посади. Тому Карпов поспішати не буде.

влада, політикум, міськрада, сесія

За темою:

  • Сім‘я депутата з Полтави під час війни покращила статки
  • Полтавщину відвідала перша леді Олена Зеленська
  • Полтавська облрада прорекламує свою діяльність за понад 500 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.