ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 24.11


Під Кременчуком тривають роботи із берегоукріплення

За кошти виділені з обласного бюджету у 2020 році планується завершення робіт щодо ліквідації однієї з найбільш небезпечних ділянок в с. Мозоліївка (район обрушення старого кладовища).

На сьогодні після проведення відповідних процедур та визначення виконавця, розпочалися роботи з берегоукріплення Кременчуцького водосховища в районі с. Мозоліївка.

Про це повідомляє Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області.

Так, із 156,2 км загальної протяжності берегів Кременчуцького водосховища в межах Полтавської області, 43,9 км потребує захисту.

19 листопада спеціалістами технічного нагляду РОВР у Полтавській області за участі підрядника - ТОВ «Куполтранс» проведено заміри обсягів фактично виконаних робіт по будівництву об’єкта «Берегоукріплювальні заходи на Кременчуцькому водосховищі в районі с.Мозоліївка Глобинського району Полтавської області»Iчерга (ПК0 до ПК5+0) Коригування».Роботи тривають.

Берегообвалення захвачує рільні землі, лісозахисні насадження, присадибні ділянки, створюється загроза руйнування житлових будинків та підсобних будівель в населених пунктах Липове, Шушвалівка, Пронозівка, Васьківка і Градизьк Глобинського та Максимівка Кременчуцького районів.

берегоукріплення, роботи, Мозоліївка

За темою:

  • Рівень забруднення полтавського повітря перевищує норму в десять разів
  • Полтавці збирають кошти на пиломіри
  • Екопарк "Ковалівка" просить полтавців принести ялинки
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.