ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 24.05


Під охороною спецназу до Полтави привезли "Енеїду" з автографом Котляревського

Унікальне видання з дарчим написом Івана Котляревського стало окрасою Другої Універсальної книжкової виставки-ярмарку "ПОШУК", яка цьогоріч вийшла на міжнародний рівень. 

 

Саме презентація екземпляра видання "Енеїди" стала своєрідною міткою унікальності виставки.

Зі слів ідейного натхненника заходу, організатора і ведучого, кандидата наук із соціальних комунікацій Гліба Кудряшова, у виставці, яка триватиме 23-24 травня, беруть участь видавництва та видавничі організації з усієї України, а також Білорусі — автори, науковці і майстри народної творчості. 

Виставку присвячено 250-й річниці від дня народження класика української літератури, зачинателя нової української мови, нашого славетного земляка і просвітителя Івана Котляревського.

Гліб Кудряшов сказав: "Ясна річ, що є духовні речі (це книга – поводир), є – матеріальні (це – її величезна цінність і для колекціонерів, і бібліофілів). Враховуючи цінність унікальної для всього світу книги, ми звернулися до начальника Головного управління Національної поліції Полтавщини Андрія Замахіна з пропозицією долучитися до цього проекту. І сьогодні це видання в Полтаві, в рамках програми Другої Універсальної книжкової виставки "ПОШУК", під надійною охороною".

Петербурзьке видання "Енеїди", 1809 року, з автографом автора, на виставці представила Євгенія Сторох, провідний науковий співробітник, відповідальний за фонди Полтавського літературно-меморіального музею імені І.П. Котляревського: "Головна цінність цієї реліквії – в автографі. Вона – одна єдина. Особливу цінність екземпляру "Енеїди" надає дарчий напис автора, датований 1833-м роком: "Елисавете Ивановне Бибиковой в знак уважения и преданности от Сочинителя. 1833. Марта 8 дня Полтава".

книга, історія, виставка, культура, поліція, охорона, Іван Котляревський

За темою:

  • Полтавцям презентували книгу до роковин Голодомору
  • У Полтаві провели книжкову виставку-ярмарок
  • Полтавці створять електронну Книгу Пошани
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.