ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:10 04.10


Під Полтавою модернізували пансіонат для стареньких. ВІДЕО

Завдяки термомодернізації у Горбанівському геріатричному пансіонаті за минулий опалювальний період зекономили 154,9 тис. гривень та витратили на 13% менше теплової енергії.

В цілому, за минулий опалювальний період економія споживання теплової енергії у Горбанівському геріатричному пансіонаті склала 13,1%, повідомила прес-служба ОДА

На Полтавщині функціонують 14 будинків-інтернатів для престарілих та інвалідів та будинків-інтернатів для дітей-інвалідів. На постійному утриманні там перебувають 2,2 тисячі підопічних. 227 з них — вихованці дитячих будинків-інтернатів. За останні роки у області активно проводиться впровадження енергозберігаючих заходів у інтернатних закладах. Це допомогло досягти значної економії споживання комунальних послуг та енергоносіїв.

Горбанівський геріатричний пансіонат призначений для постійного проживання громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів.

Усі вони потребують догляду та медичного обслуговування. Пансіонат працює з 1991 року і розрахований на 305 ліжко-місць. Загальна площа закладу — 11847,09 м2, у тому числі опалювальна — 10744,78 м2. Термомодернізація пансіонату проходить у кілька черг. Вона розпочалася у 2015 році. Тоді утеплили перший блок закладу. А наступного року — другий.

Стало затишніше у кімнатах, підопічні не так хворіють, зменшилися скарги. Плануємо закінчити термомодернізацію 3-4 блоків у цьому році, що призведе до значної економії теплової енергії,

— розповів в.о. керівника пансіонату Володимир Бєлов.

Економія споживання теплової енергії геріатричним пансіонатом за опалювальний період 2015-2016 років у порівнянні з аналогічним періодом 2014-2015 років склала 0,5703 тис. Гкал. В еквівалентному виразі це 52% або 926,8 тис. грн.

За опалювальний період 2016-2017 років її вдалося знову збільшити. Економія споживання теплової енергії склала 0,1092 тис. Гкал. А це ще 13,1%, або 154,932 тис. грн.

Термомодернізація 3 та 4 блоків пансіонату розпочалася у кінці травня. Підрядник, компанія «Термотех», замінила систему опалення. Для цього стару систему опалення демонтували та вдосконалили.

Крім того, на території закладу встановили сучасний теплопункт. Датчик знаходиться ззовні і реагує на зміни температури. Потім він змінює температуру носія у відповідності до погодних умов на вулиці. Крім того, за проектом підрядник міняє дах і вікна. Також проводять і утеплення будівлі.

Прес-служба Полтавської ОДА

 

тепло, економія, Горбанівський геріатричний пансіонат

За темою:

  • Цього тижня на Полтавщині запустять модернізовану електричку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.