ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 04.10


Під Полтавою відкрився екопарк "Коло неба"

Під Полтавою відкрилась нова заміська локація для сімейного відпочинку - екопарк "Коло неба". Катання на конях, квадроциклах, стріляння із луку, заняття йогою, риболовля і засмага – для відвідувачів екопарку.

Розташовується екопарк на мальовничих 20 гектарах біля села Андріївка за Гожулами.

- Назва екопарку символічна – усе наше життя знаходиться під небом або коло неба, - розповідають засновники.

Вони пропонують: кінний клуб, який включає прогулянки верхи, заняття з іпо-терапії та професійні уроки, поля, луги та озеро для риболовлі, нічліг у палатці, флай та сап йогу. Планують працювати цілий рік, ще й  відкрити інтерактивні зони, баню та сауну.

Локації екопаркуЛокації екопаркуЛокації екопарку

Нещодавно пройшло масштабне свято на честь відкриття екопарку на природі з пригощаннями, розвагами та видовищними шоу. 

  Дитячий Сімейний Центр Розвитку «МУР» - це дитячий садок нової формації для діток від 2-х до 6-ти років з унікальним підходом у вихованні молодшого покоління.

Під час карантину у засновників центру народилася ідея створити екопарк, аби долучити полтавців до свіжого повітря та природи, подалі від метушні та інтернету.

- За карантин ми усі втомилися від сидіння у чотирьох стінах, - коментує засновниця екопарку Дарина Маньковська.

Батьки не знали, як справлятися з дітьми. Тому з’явилася ідея створити єдиний простір для всієї сім’ї, для різних поколінь. Поки батьки займаються риболовлею або катаються на конях, з дітьми займаються наші вихователі та професійні аніматори.

Основною концепцією в “МУРі” є розкриття індивідуальності малюка та формування якісного сприйняття дитиною навколишньої реальності. У малечі виховується прагнення отримувати новий досвід у грі, науці, комунікації, етикеті і згуртованості з однолітками.

Але керівництво пішло ще далі і крім простору для малюків,створило особливе місце для всіх членів сім'ї та їх друзів.

Чому вирішили створити екопарк? Якщо повернутися до казок, що кожен з нас слухав у дитинстві, то ще якихось пару сотень років тому, для наших предків, природа була найпотужнішим джерелом натхнення і довголіття. Кожен знав, що саме слово “природа” означає бути цілісним з усім своїм родом, і люди всіма шляхами утримували тісний зв'язок один з одним і з тим, що було дано самою природою.

Але згодом людям нав'язали більше змагатися між собою, а не згуртовуватися і об'єднуватися, що стало впливати на емоційний стан та на продуктивність дій. Адже від сприйняття власного життя залежить результат нашого завтрашнього дня. Зрозуміло одне – з цим потрібно щось робити.

У період недавньої ізоляції на загальному карантині, кожен з нас випав з урбаністичного способу життя, що зводив всі дії майже до одного: задовольнити матеріальні потреби наших сімей, але знаходити можливість для цього та висипатися.Тому ці 3 місяці повернули нас до відчуття свободи вибору - як і де провести час зі своєю сім'єю.

Тому і з'явилася ідея розширити можливості програми і створити сімейний клуб, де б могли відпочивати, навчатися і насолоджуватися всі члени сім'ї, а не тільки малюки.Саме для яскравих емоцій, на одній території екопарку,розмістили локації актуальні для різних вікових категорій та за інтересами.

Екопарк пропонує ознайомитися з “Кінним Клубом”. З інструкторами високої кваліфікації, можна підібрати для занять і прогулянок коня, з яким буде комфортно, який буде до душі. Адже вони всі унікальні і мають різну категорію професійної підготовки.

Контакт із конем - це не просто навчання верхової їзди або досягнення спортивних результатів, важливим є обмін енергетикою з цією благородною твариною, для поповнення внутрішніх сил від природи.

Кінний клубКінний клуб

Найбільше приводить нас до дисбалансу стрес. І кожному з нас доводиться боротися з ним мало не щодня.Як же допомагати собі тримати себе в руках і заряджатися оптимізмом? Методів багато. Від вивільнення адреналіну в кров через активний відпочинок (метання ножів, стрільба з луку, квадроцикли, тарзанки) до повної релаксації (йога, флай-йога, сап-йога, арт-терапія, відпочинок біля озера, іпотерапія, сонячні ванни). Все ці види відпочинку і пропонує екопарк "Коло неба".

Тематичні дні народження, романтичні побачення, річниці, фотосесії- все це ви можете влаштувати в екопарку "Коло неба".З цією метою побудували спеціальну альтанку з чудовим краєвидом.

Локації, які пропонує екопарк "Коло неба":

-кінний клуб, навчання та катання на конях.

- рибалка;

- квадроцикли;

- локації для фотосесій;

- зона концентрації уваги.

Локації

Екопарк приймає відвідувачів щодня, без перерв та вихідних, з шостої до двадцятої години.

Деталі на сторінці екопарку І

nstagram.com/relax_kolo_neba_pl

 

екопарк, природа, діти

За темою:

  • У Коломаку під Полтавою стався масовий мор риби
  • На Полтавщині припиняє роботу мережа дротового радіо
  • Полтавець установив рекорд України із пауерліфтингу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.