ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 18.06


Під Полтавою запрацювала сімнадцята поліцейська станція

Нова 17-та поліцейська станція обслуговуватиме 27 населених пунктів, що увійшли до складу Мачухівської громади Полтавського району.

Службове приміщення дільничного офіцера поліції розташоване в адміністративній будівлі селищної ради.

Це зручно як для місцевих жителів, так власне і для поліцейського, який зможе підтримувати постійну комунікацію з населенням та органами самоврядування. 

В урочистому відкритті станції взяли участь Валерій Білокінь, голова селищної ради, представники громади та керівництво поліції: Роман Ніколаєнко, очільник управління превентивної діяльності поліції області, його заступниця – Жанна Ахіджанян, Сергій Бейгул, керівник Полтавського райуправління поліції, із заступником Миколою Загорульком та начальник підпорядкованого відділу поліції № 2 Максим Євграфов. 

Роман Ніколаєнко наголосив, що територіальна громада зробила прогресивний крок уперед у сфері створення безпекового середовища для громадян. 

«Поліцейська станція, яка сьогодні розпочала свою роботу в Мачухах, – четверта з-поміж відкритих у Полтавському районі, та 17 – в області», – уточнив він.

Нині у розпорядженні дільничого офіцера Дмитра Шевлякова два приміщення: комфортний кабінет з комп’ютерною технікою та доступом до системи відеонагляду, а також кімната відпочинку. 

поліція, реформа, станція

За темою:

  • У Полтаві вночі чоловік упав зі сцени Співочого поля
  • Уночі молодик на BMW розтрощив відбійник Крюківського моста
  • На Полтавщині поліція вилучила врожай конопель
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.