ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 09.08


Під Полтавою запустять новий автобусний маршрут

Новий маршрут має поєднати Полтаву із Щербанями, Терешками, Ковалівкою, Новоселівкою та Затуриним.

На апаратній нараді у Полтавській ОВА Світлана Лоскот, начальник управління інфраструктури Полтавської ОВА, доповіла на тему проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування Полтавської області.

— Конкурси не проводилися з 2019 року через пандемію та повномасштабне вторгнення. Оновлено склад конкурсного комітету. Оголошено конкурс, проведено оптимізацію маршрутної мережі, прибрали дублювання та об’єднали рейси. Кількість об’єктів з кременчуцького напрямку скоротилася з 20 до 10. На конкурс виставили 10 маршрутів, заявки подали 6 претендентів на 7 маршрутів, на 3 маршрути — жоден. 18 липня провели конкурси. За результатами виявлено 5 переможців, із якими укладено договори терміном на 3 роки. З недоліків — 10 транспортних засобів переможців мають термін експлуатації 20 років, 2 — понад 16 років. Незабаром будуть проведені конкурси на Гадяцький. Миргородський, Лубенський напрямки, — повідомила Світлана Лоскот.

Окремо вона зупинилася на пілотному проекті — організації кільцевого маршруту у межах Полтавського району:

— Кільцевий маршрут починається від станції Полтава-2, далі через Щербані, Терешки, Ковалівку, Новоселівку, Затурине і знову в Полтаву. Протяжність маршруту близько 70 км. Два автобуси будуть стартувати із різних кінцевих пунктів.

Світлана Лоскот також наголосила на тому, що потрібно сприяти закупівлі електробусів та розробити програму електрозарядної інфраструктури.

транспорт

За темою:

  • На Полтавщині вантажівку зупинила залізобетонна конструкція
  • ДТП у Решетилівці: трьох осіб госпіталізовано
  • Поліція встановлює обставини ДТП, в якій травми отримали дві жінки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.