ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:40 13.09


Під Полтавою знайшли жінку з дитиною, яких шукали десять днів

Ще у перші дні вересня до поліції Полтавщини за допомогою звернувся чоловік із Великобагачанського району - зникла його донька з малолітньою онукою. Сьогодні їх випадково знайшли під Полтавою.

У перші дні вересня до поліції Полтавщини за допомогою звернувся чоловік із Великобагачанського району. Він попросив розшукати його доньку із малолітньою онукою, які пропали безвісти. Раптове зникнення мами та 8-річної доньки стало справжньою загадкою для правоохоронців.

Розповідає речник обласної поліції Юрій Сулаєв: "За фактом зникнення людей поліція відкрила кримінальне провадження. Розпочалися широкомасштабні пошукові заходи. Орієнтування про зниклих безвісти розіслані у всі підрозділи поліції Полтавщини та в сусідні області. З того часу минуло понад 10 діб. І ось сьогодні колегам нарешті вдалося розшукати дівчинку". 

З`ясувалось, що дитина, разом із матір`ю, проживала під Полтавою, у палатці. Як каже дівчинка, "на одному з островів". Це місце, де річка Коломак впадає у Ворсклу. Дитину виявили сьогодні у човні біля річки. З її пояснень, вони з мамою припливли до берега, щоб купити продуктів. Мама пішла шукати магазин, а дитина залишилася у човні разом із двома вірними охоронцями - дворовими песиками. 

Собачки не лише зігрівали дитину, вони реально не підпускали дорослих, захищаючи свою юну господиню. Згодом тваринки заспокоїлися та дали можливість допомогти дівчинці. Наразі дитина перебуває у реабілітаційному центрі. Маму ще розшукують. Адже потрібно розібратись, що спонукало жінку відмежуватися від людей та ізолювати дитину від навчального процесу

 — повідомив пан Сулаєв.

розшук, поліція, діти, родина

За темою:

  • 13-річного Максима Молодецького знайшли
  • У Полтаві розшукують 13-річного хлопця
  • Полтавського маленького втікача повернули назад
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.