ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 20.05


Під Полтавською ОДА селяни влаштували пікет

20 травня селяни с.Кирило-Ганнівка влаштували пікет під стінами облдержадміністрації. Хотіли переконатися, що керівництво області надіслало листа у Кабмін, аби там врахували думку селян щодо приєднання до цієї ОТГ.

Жителі Кирило-Ганнівки пікетують у Полтаві проти приєднання до Зіньківської громади. Суспільне Полтава

 

Голова Опішнянської ОТГ Микола Різник розповів, що 2015-го року мали йти у перспективному плані до Опішнянської об’єднаної громади. І тільки у кінці цього процесу почалися зміни і якісь незрозумілі рухи.

Селяни хочуть, об керівники облдержадміністрації дотримали обіцянки та відправили листа у Кабмін з пропозицією змінити актуальний перспективний план

 

Жителі Кирило-Ганнівки пікетують у Полтаві проти приєднання до Зіньківської громади

 

Голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що листа до Кабміну поки не надіслали – його оформлюють. У ньому викладуть позиції обох вже існуючих громад та жителів Кирило-Ганнівки.

Нагадаємо, люди хочуть приєднатися до Опішнянської громади і навіть проголосували за це. Але за новим перспективним планом формування громад Полтавщини вони мають увійти до Зіньківської ОТГ. 

Раніше селяни вийшли на акцію протесту – перекрили дорогу та три години ходили із плакатами в руках. Так вони висловили свою позицію щодо приєднання до Зіньківської ОТГ.

протест, ОТГ

За темою:

  • Суд покарав двох винних у новосанжарських заворушеннях штрафами
  • Селяни перекрили дорогу: протест щодо створення ОТГ
  • Протест: перевізники вимагають відновити транспортне сполучення
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.