ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:25 13.03


Підозрюваній Саєнко дозволили виїхати з Полтави до столиці

До червня продовжили термін досудового розслідування у резонансній справі Наталії Саєнко - щодо аварії, яка сталася в центрі Полтави з велосипедистом Артемом Левченком. Це не завадило пані Наталії днями вирушити до Києва з дозволу слідства.

Днями, 6 березня, слідчий суддя Октябрського районного суду Марина Материнко задовольнила клопотання слідчого й ухвалила продовжити строк досудового розслідування в справі аварії ще на півроку. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, інофрмує Полтавське ТБ.

Новий визначений строк досудового розслідування - до 9 липня 2019 року.

Продовження терміну проведення досудового розслідування обґрунтовують тим, що необхідно провести ряд слідчих, процесуальних дій та судових експертиз. В ухвалі також вказано, що згідно з результатами судової автотехнічної експертизи, Наталія Саєнко мала технічну можливість запобігти наїзду на Артема Левченка, якби екстренно загальмувала.

Нагадаємо, 6 листопада минулого року на кільці Корпусного парку Артема Левченка збила Наталія Саєнко. 7 січня хлопець помер, не виходячи з коми. Цього ж дня Наталії Саєнко  обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб.

6 березня їй на 60 днів продовжили домашній арешт, але з пом’якшенням – із 6 ранку до 22 години Саєнко дозволили виходити з дому. А днями підозрювану бачили в Києві — слідчий повідомив виданню Коло, що підозрювана Саєнко просила дозволу на це у слідства й отримала його.

Адвокат родини Левченків Дмитро Семеха між тим повідомив, що ні йому, ні потерпілим наразі не надають кримінальну справу для ознайомлення.

слідство, ДТП, смерть, поліція, скандал, Наталія Саєнко

За темою:

  • У прокуратурі повідомили подробиці щодо підозри міському голові Полтави
  • Тіло юнака, який впав із моста, витягли з річки
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.