15:45 25.06
На Полтавщині викрили схему з фіктивними працівниками медзакладу
На Полтавщині правоохоронці викрили схему незаконних виплат у медичному закладі, через яку місцевий бюджет втратив майже 13 млн грн.
Під час обшуків правоохоронці вилучили фінансові документи, а експертизи підтвердили підроблення підписів. Обом жінкам повідомили про підозру у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах та службовому підробленні. Досудове розслідування триває.
Додаток для Android




