ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 03.08


Підполковнику з Машівки призначили 200 тисяч застави

Суд призначив майже 200 тисяч гривень застави підполковнику - начальнику райвійськкомату, якого днями спіймали на хабарі.

 

У вівторок, 2 серпня, Октябрський районний суд Полтави призначив запобіжний захід начальнику військкомату Машівки, який вимагав та отримав хабар від призовника за уникнення призову по мобілізації.  Суддя Наталія Тімошенко призначила 34-річному Олександру Пиляю тримання під вартою із можливістю внесення 191440 грн застави. Про це повідомила речниця Октябрського райсуду Олена Загорулько.

Нагадаємо, що начальник 8-го відділу Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що базується у Машівці, обіцяв призовнику за 50 тисяч хабара уникнути призову по мобілізації.

Підполковник ЗСУ Олександр Пиляй залучив до протиправної схеми місцевого капітана поліції, який став посередником. 30 липня під час передачі частини хабара в розмірі 18 тисяч гривень правоохоронці затримали посередника.

кримінал, корупція, хабар, військкомат, війна, суд, поліція, скандал, Машівка

За темою:

  • У Полтаві викладача взяли під варту за виготовлення фальшивих повісток
  • Рік умовно: суд призначив молодику термін за участь в інтернет-шахрайстві
  • У Гадячі 21-річний водій намагався підкупити поліцію
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.