ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 23.01


Підприємці-боржники за грудень 2022 року сплатили понад 14 мільйонів

На початок січня сума боргу становила, за офіційними даними, 11,5 млн гривень, при цьому за підсумками грудня 2022 року надходження коштів у рахунок погашення податкового боргу до державного бюджету склали 11,7 млн гривень.

 

Отже, боржники забезпечили виконання доведеного показника на 124,5%, про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Надходження від заходів стягнення в рахунок погашення заборгованості з єдиного внеску за грудень 2022 року склали 14,2 млн грн, чим забезпечено виконання доведеного показника на 335%.

Окрім того, сума коштів від реалізації безхазяйного майна до державного бюджету склали 21,9 тисяч грн, до місцевого бюджету – 4,5 тисяч гривень.

До боржників застосовуються як застережні заходи, так і заходи примусового характеру, до прикладу стягнення податкового боргу на підставі рішення суду. Відтак, станом на початок січня 2023 року в управлінні по роботі з податковим боргом на супроводженні перебуває 355 судових справ. У грудні 2022 року за результатами розгляду справ надійшло 44 рішення, з них 20 – на користь ГУ ДПС у Полтавській області, 24 – на користь платника.

Переглянути інформацію щодо наявності/відсутності податкового боргу можна за допомогою електронних сервісів ДПС, а саме в «Електронному кабінеті платника» та можна провести звірку в Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації. 

У Головному управлінні ДПС в області підкреслили, що постійно перебувають на зворотньому зв’язку з платниками, використовуючи такі можливості, як «гарячi лінії» та комунікаційну податкову платформу, субсайт Головного управління ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС, офіційну сторінку ГУ ДПС в області у соціальній мережі Facebook, а також YouTube канал Головного управління ДПС у Полтавської області.

ДПС, податки, борги, гроші

За темою:

  • Минулого року в області до місцевих бюджетів сплатили понад 30 мільйонів "алкогольно-тютюнових" гривень
  • Підприємці Полтавщини у рік війни сплатили понад п'ять мільярдів ПДВ
  • Роботодавці спрямували до держфондів понад 11 мільярдів єдиного внеску
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.