ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 23.05


Підприємці Полтавщини обрали президента

22 травня на звітно-виборній конференції Полтавської торгово-промислової палати підбили підсумки роботи за останні п’ять років та обрали керівні органи палати: раду, президію та президента.

Делегати конференції, представники полтавського бізнесу, схвалили  звіт президента палати  Володимира Олійника, обговорили актуальні питання ділової активності в регіоні, зокрема,  умови ведення експортно-імпортної діяльності. 

До присутніх звернувся присутній на конференції перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

Він наголосив на рядках Стратегії розвитку промислового комплексу України до 2025-го року, яку схвалив Уряд України, і запропонував обговорити на місцях проект плану заходів щодо реалізації Стратегії.

Адже, тільки враховуючи позицію та пропозиції підприємців, можна говорити і про шляхи подолання таких стримуючих факторів, як  деіндустріалізація економіки у країні, дефіцит кваліфікованої робочої сили для потреб промисловості, превалювання секторів промисловості з низькою доданою вартістю, високий рівень імпорту промислових товарів, значна географічна та регіональна концентрація промислового експорту, низька ресурсоефективність промисловості та високий рівень забруднення.

Думки практиків, членів Полтавської ТПП, неодмінно врахують при виробленні спільної позиції бізнесу. А Національна палата  буде тим місточком, що з’єднає намагання підприємців і політику законотворення. 

У питанні виборів керівництва Палати інтриги не було. Одностайно на наступні 5 років  президентом Полтавської торгово-промислової палати було обрано Володимира Олійника.

Віце-президентом став Володимир Борисенко з Кременчука, повідомила прес-служба Полтавської торгово-промислової  палати.

Торгово-промислові палати у світі є найстарішими організаціями підтримки бізнесу. 
В Україні торгово-промислова палата веде свою історію зі створення перших палат у Львові, Бродах і Чернівцях у 1850 році. ТПП України у м.Києві, як Палата з її підрозділами на території України, була створена у 1972 році на базі відділення Всесоюзної торгової палати, що діяла з 1944 року. З того часу, пройшовши послідовний розвиток, вона функціонує як єдина система торгово-промислових палат України та складова частина Всесвітньої мережі торгово-промислових палат. 

Торгово-промислова палата

За темою:

  • Громада виступила проти будівництва нового мосту через Дніпро поблизу Горішніх Плавнів
  • На Полтавщині минулоріч вирощували нут
  • Фукс заявив, що не є власником "Голден Деррік", але кілька її ліцензій придбав би
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.