ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 17.12


Підприємство на Полтавщині завищувало тариф на вивезення сміття

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області зобов’язало комунальне підприємство розрахувати економічно обгрунтовані тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів у Нових Санжарах.

Як повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області, тариф для населення на послугу з вивезення твердих побутових відходів в Нових Санжарах є економічно необґрунтованим.

"Відповідно до звернення мешканців смт Нові Санжари, була проведена позапланова перевірка економічної обґрунтованості тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення. У ході перевірок було встановлено, що тариф для населення на послугу з вивезення твердих побутових відходів є економічно необґрунтованим та сформованим з порушенням до запровадженого способу регулювання", – йдеться у повідомленні.

За результатами перевірки був винесений припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін. 

Підприємство оскаржило припис Головного управління до Полтавського окружного адміністративного суду. Але Постановою Верховного Суду України припис Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області залишено в силі.

Споживачам проведено перерахунки на суму понад 238 тисяч гривень.

суд, Держпродспоживслужба, тарифи, Нові Санжари

За темою:

  • Не хотів йти воювати: полтавця ув’язнили на три роки
  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У Миргороді переобрали голову місцевого суду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.