ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 10.11


Підприємство вісім місяців нелегально забруднювало атмосферу

Шкода довкіллю — понад 5 мільйонів гривень: прокуратура області пред’явила позов до підприємства.

 

Решетилівська окружна прокуратура пред’явила позовну заяву до державного підприємства з міста Карлівка про стягнення заподіяної шкоди внаслідок порушення природоохоронного законодавства. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури.

"Підприємство, попри відсутність відповідного дозволу, майже 8 місяців здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, унаслідок чого довкіллю заподіяно шкоду на загальну суму понад 5 млн грн", — зазначили у прокуратурі. 

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання суб’єктом господарювання в установленому законом порядку дозволу на викиди. У галузі охорони атмосферного повітря встановлюються нормативи екологічної безпеки атмосферного повітря, гранично допустимі викиди забруднюючих речовин стаціонарних джерел.

Позов пред’явлено в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Центрального округу. Наразі Господарським судом Полтавської області відкрито провадження у справі.

екологія, забруднення, викиди, прокуратура, закон, Карлівка

За темою:

  • Стартувало голосування в конкурсі "Екоініціативи 2024"
  • Початок червня: Кременчуцьке водосховище вже позеленіло
  • У Полтавському дендропарку масово загинула риба
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.