ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 19.11


Підприємство з Полтавщини готує документи до міжнародного суду проти держави Україна

Власники скандального свинокомплексу "Сільські традиції" у Біликах мають намір подати до міжнародного суду на державу Україну, повідомляє Аграрне інформаційне агентство.

Про це розповів заступник директора ТОВ "Сільські традиції" Роман Калатур.
Ми готуємося до міжнародного суду проти держави Україна про стягнення інвестиційних коштів, які були вкладені у розвиток галузі і отримання збитків внаслідок невиконання законів. Оскільки у нашій державі, в особі керівництва обласної держадміністрації і правоохоронних органів не було цікаво працююче підприємство, то, на жаль, наш власник прийняв рішення про припинення діяльності. До 31 березня 2017 року ми маємо завершити виробничий цикл. Тобто ті свиноматки, що зараз запліднені, мають опороситися, маленьких поросят потрібно відгодувати і реалізувати. Ми змінили кормову базу і перейшли на те зерно, що у нас є в наявності, щоб не бути ні до кого прив'язаним

- зазначив топ-менеджер.
Як відомо, 17 жовтня відбулося засідання загальних зборів учасників товариства на якому було прийнято рішення про припинення господарської діяльності ТОВ "Сільські традиції".

18 жовтня директор товариства видав наказ про вимушене припинення господарської діяльності у зв'язку з тим, що влада і правоохоронні органи впродовж двох місяців показали абсолютну бездіяльність, товариство втратило більше 20 млн грн за цей період
 - сказав Роман Калатур.
Зараз запліднення припинено, хрячник і лабораторія уже опломбовані та опечатані — все це вказує на те, що товариство дійсно припиняє свою господарську діяльність. Варто підкреслити - не існування як таке, а саме господарську діяльність на території Біликів Кобеляцького району. М'ясопереробний завод також опечатаний та опломбований. 170 людей залишились без роботи.

суд, скандал, Білики, Сільські традиції, ОДА

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.