ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:02 11.01


Підприємство Жеваго рекордними темпами видобуває руду на Полтавщині

Минулого року підприємство Ferrexpo збільшило виробництво окатишів на 5.8 відсотка проти 2014 року - до до 11 млн. 661.6 тисяч тонн, а за випуском найякісніших окатишів установило рекорд.

Британське підприємство Ferrexpo plc, котре контролює в Україні Полтавський та Єристовський гірничо-збагачувальні комбінати, минулого року збільшило випуск окатишів на 5.8 відсотка у порівнянні з результатами 2014 року - до 11 мільйонів 661.6 тисяч тонн.

При цьому випуск високоякісної сировини - окатишів із 65-відсотковим умістом заліза - за минулий рік збільшився на 78 відсотків. Це 10 мільйонів 366.3 тисячі тонн. Це рекорд компанії.

Такої преміум-продукції з полтавських надр в "асортименті" виробника - 87 відсотків.

Компанія практично не реалізує продукцію в Україні, а її основними споживачами є сталеливарні підприємства з Австрії, Сербії, Словаччини, Чехії, Німеччини, інших європейських країн, а також з Китаю, Індії, Японії, інших азійських країн.

Компанія Ferrexpo plc володіє 100 відсотками акцій швейцарської компанії Ferrexpo AG. А та, в свою чергу, контролює три ГЗК на Полтавщині - Полтавський, Єристовський та Біланівський.

Лесь ГАВРИЛОВ

ГЗК, ГОК, Жеваго, окатиші, експорт, залізо, надра, Ferrexpo, Єристовський ГЗК, Полтавський ГЗК

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.