ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 07.04


Підрозділи ДСНС Полтавщини переведені на посилений режим несення служби

З метою оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації у період святкування Великодня, підрозділи ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.

В Полтавській області цілодобово на чергуванні перебуватимуть 234 чоловіка особового складу та 71 одиниця техніки.

Також, Головне управління готове забезпечити введення в бойові розрахунки резервної техніки та особового складу для виконання завдань за призначенням додатково 251 рятувальників та 83 одиниці спеціальної та інженерної техніки, а також піротехнічні розрахунки.

В період святкування Великодня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів із святкування Великодня, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.

Визначено, порядок дій і графіки чергування оперативних мобільних груп. Пожежна, інженерна і спеціальна техніка приведена у підвищену готовність, інспекторський склад закріплений за об’єктами святкування та затверджений графік їх чергування. Проведено інструктаж з рятувальниками залучених до несення служби, оперативних груп та чергових змін. Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки на об'єктах з масовим перебуванням людей.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпеки під час перебування у храмах. Будьте вкрай обережні, використовуючи відкритий вогонь у культових спорудах та вдома.

Під час перебування на вулиці у разі виявлення підозрілих предметів чи пакетів негайно телефонуйте за номером 101 або 102. Відпочиваючи на природі та поблизу водойм слідкуйте за поведінкою своїх дітей та не ігноруйте правила пожежної безпеки. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте за номером 101.

рятувальники, допомога, посилений режим

За темою:

  • Під час пожежі у Полтаві врятували чоловіка
  • У Горішніх Плавнях врятували чоловіка на крижині
  • Люди провели ніч у заторі на трасі Київ-Харків
  • Топ-5 за тиждень :