16:00 23.04 907
Дефекти дорожнього полотна на відремонтованій у 2018 році ділянці Кобеляки – Просяниківка підрядник усунить по гарантії за власний рахунок.
Про це сьогодні, 23 квітня, розповів директор ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області " Олексій Басан. Як зазначив директор підприємства, підрядна організація, яка виконувала поточний ремонт цієї ділянки у 2018 році, підтвердила готовність усунути дефекти за власний рахунок.
Також Басан розповів, що весняне обстеження місцевих доріг щодо виявлення дефектів на відремонтованих у 2018-2019 роках ділянках наразі триває. За результатами обстеження інженери технічного нагляду Агентства склали 30 протоколів щодо усунення дефектів дорожнього покриття.
— Кожен договір на капітальний чи поточний ремонт містить гарантійні зобовязання мінімум на 3 роки, тому підрядники розуміють відповідальність. Перевірки будемо проводити систематично, у разі відмови підрядника від усунення дефектів – звертамимемось до суду. Це наша принципова позиція, компромісів щодо якості буте не може, — зазначив Олексій Басан.
Нагадаємо, "Агентство місцевих доріг Полтавської області" розпочало свою діяльність у 2018 році. На балансі підприємства 7800 км місцевих доріг.
Де на Полтавщині небезпечно купатися
08:45 30.06
Частина Полтави опинилася без газу
16:15 02.07