ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 26.01


Підвищення тарифу всемеро або відключення опалення: що чекає полтавців у лютому

Із початком лютого, у Полтаві, Карлівці, Решетилівці, Машівці і Котельві доведеться обирати між припиненням постачання тепла до осель і збільшенням вартості опалення. Відповідну заяву опублікувало «Полтаватеплоенерго».

Пізніше теплоенергетики пояснили, що підстав для хвилювання немає і пояснили ситуацію з можливим підвищенням тарифів.

 

poltavska-khvilia_xcwi/AoFkuOb7g.jpeg

Про це повідомили у «Полтаватеплоенерго».

Це може статися, якщо держава не почне виконувати взятих на себе зобов’язань. Нагадаємо, восени між Офісом Президента, Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогазом» та Асоціацією міст України було підписано Меморандум відповідно до якого упродовж опалювального сезону 2021-2022 розмір платіжки для кінцевого споживача не має змінитися. Натомість держава взяла на себе зобов’язання компенсувати теплопостачальним підприємствам країни різницю між фактичними витратами та тарифами, зазначеними у платіжках.

«Полтаватеплоенерго» від початку опалювального сезону безперебійно постачає тепло і при цьому, платіжка для споживачів, залишилась незмінною. Натомість держава досі не надала обіцяної компенсації.

У результаті «Полтаватеплоенерго» почало стрімко накопичувати заборгованість за блакитне паливо перед «Нафтогаз Трейдинг». Через це із 1 лютого «Полтаватеплоенерго» отримуватиме газ для населення на умовах Постачальника «останньої надії», тобто за ціною у понад 46 грн за куб.м.

Таким чином «Полтаватеплоенерго» повідомило, що знаходяться перед вибором — або підвищити тариф на опалення всемеро, або із лютого завершити опалювальний період.

Про ультиматум з боку НАК «Нафтогаз України», «Полтаватеплоенерго» поінформувало міську та обласну владу, а також звернулося до Кабінету Міністрів України та Офісу Президента.

Полтаватеплоенерго, відключення

За темою:

  • У Полтаві збирають кошти для закупівлі обладнання для наших бійців на передову
  • Полтавці збирають кошти на тепловізори
  • Опалювальний сезон у Полтаві завершиться шостого квітня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.