ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:47 05.01


Пирятин, Гадяч і Кременчук годуватимуть Молдову

Україна стала на півкроку ближче до Європи – харчові продукти 35-ти наших підприємств отримали можливість завоювати авторитет у молдовських споживачів. Серед них чотири – з Полтавської області.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства нашої країни. Чиновник опублікував перелік підприємств, які поставлятимуть до колишньої республіки СРСР продукти тваринного походження. Загалом таких станом на початок 2016 року нараховується 35. Тоді як у 2015-му лише три українських товаровиробники постачали свою продукцію до Кишинева. Найбільше молдаван цікавить наша молочка - 19 експортерів працюють саме у цій сфері. Також серед постачальників – 11 виробників м’ясних продуктів, три – рибних, два – яєць та яєчних продуктів.

Серед згаданих експортерів до Молдови чотири – з Полтавської області: ТОВ "Техмолпром", ТОВ "Пирятинський делікатес", АТ "Пирятинський сирзавод", ПАТ "Кременчуцький міськмолокозавод".

Так, "Пирятинський делікатес" виготовляє, зокрема, пельмені, вареники, млинці, заморожене тісто, м’ясні напівфабрикати та морозиво. Гадяцький "Техмолпром" спеціалізується на різновидах згущеного молока. "Пирятинський сирзавод" та "Кременчуцький міськмолокозавод" виготовляють традиційну лінійку молочних продуктів.

Нагадаємо, раніше Європейська комісія дозволила десятьом українським виробникам молочної продукції експортувати свої вироби до ЄС. Серед них - "Гадячсир".

Анна СОЛТОВСЬКА

Гадяч, Пирятин, Кременчук, молоко, сир, делікатес, сирзавод, молокозавод, Молдова, Кишинів, Павленко, продовольство

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.