ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 01.05


Пирятинці виступили проти будівництва цеху зі змішування міндобрив

У Пирятині відбулися громадські слухання щодо намірів будівництва цеху для змішування мінеральних добрив ТОВ "Баришівська зернова компанія".

Окрім жителів Пирятинської міської ОТГ там були присутні представники підприємства, організації, що виготовляє проект будівництва, депутати і члени виконкому міськради. 

У Пирятинській міській раді повідомили, що участь у засіданні взяли 152 члени громади.

Голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Василь Войпанюк зазначив, що 26 квітня депутати побували на території, де планується облаштування цеху.

Виміряли відстань від місця розташування об’єкту до найближчої житлової забудови. Вона становить 460-470 метрів, а до дитячого садка – 620 метрів.

Виконавчий директор ТОВ “Баришівська зернова компанія“ Євген Радовенюк пояснив, що територія майбутнього цеху донедавна використовувалася для зберігання запасів альтернативного палива. Його у своїй роботі використовує підприємство. Територія облаштована належним чином, тому тепер підприємство має намір відкрити в цьому приміщенні цех зі змішування мінеральних добрив.

Представники ТОВ детально пояснили технологічний процес виробництва рідких мінеральних добрив із аміачної селітри та карбамідно-аміачної суміші з додаванням води.

Однак підтвердження безпечності такого виробництва не надали, як і висновку державної екологічної експертизи. Пояснили, що документи — в процесі підготовки.

Свою думку щодо цеху для змішування мінеральних добрив озвучили міський голова, депутати обласної ради, голова райдержадміністрації, голова районної ради, депутати і члени виконкому міської ради, а також жителі міста.

Між тим, коментарів представника проектанта, результатів екологічних висновків учасники громадських слухань не отримали.

Тож переважна більшість проголосували проти цеху зі змішування мінеральних добрив на території Пирятинської міської ОТГ.

Рішення, ухвалені під час громадських слухань, носять рекомендаційний характер і мають бути враховані органом місцевого самоврядування при прийнятті відповідного рішення.

міндобрива, слухання, Пирятин, виробництво, екологія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.