ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 24.05


Пішов із життя керівник другої міської лікарні Полтави

На 68-му році життя перестало битися серце відомого у Полтаві лікаря Євгена Іщейкіна, батька екс-нардепа Костянтина Іщейкіна.

Сьогодні, 24 травня, не стало багаторічного керівника 2-ї міської клінічної лікарні. Відомий лікар та науковець помер внаслідок важкої хвороби, повідомили у міській раді. Євген Іщейкін — заслужений діяч науки і техніки України, дерматовенеролог, доктор медичних наук, професор.

Євген Володимирович народився в Сочі 23 березня 1954 року. В 1961 році вступив до школи і в 1971 році закінчив 10 класів. Із 1971 року працював на міській станції швидкої медичної допомоги. У 1973 році вступив до стоматологічного факультету Полтавського медичного стоматологічного інституту, який закінчив в 1978 році.

Із 1978 по 1979 рік навчався в інтернатурі із терапевтичної стоматології на базі 3-ї міської поліклініки Полтави. У 1979 році, по закінченню інтернатури, зарахований на роботу лікарем-стоматологом у відділення стоматології дитячого віку Полтавської обласної стоматологічної поліклініки.

У 1981 році відбулася реорганізація дитячого стоматологічного відділення, в зв'язку із чим Євген Володимирович був переведений на посаду лікаря-стоматолога міської дитячої стоматологічної поліклініки. Згодом, у 1982 році призначений на посаду завідувача лікувально-профілактичним відділенням міської дитячої стоматологічної поліклініки Полтави.

У 1986 році переведений на посаду заступника завідувача міським відділом охорони здоров'я, а з 1988 року призначений завідувачем відділу охорони здоров'я Полтавського міськвиконкому.

Із 2001 року працював на посаді головного лікаря, а згодом директора комунального підприємства "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради".
 

смерть, лікар

За темою:

  • Зупинилося серце Олександра Келима
  • На Полтавщині померла жінка, яка постраждала після російського удару
  • Полтавець намагався поховати на власному подвір’ї померлу родичку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.